O Nas

Kajaki Hydrostacja

 Witaj kajakarzu, witaj turysto.

Nasza wypożyczalnia zlokalizowana jest nad śliczną, malowniczą rzeką Wdą. Oferowane kajaki i kanu doskonale pasują do szlaku o zmiennym charakterze z odcinkami szybko płynącej wody i etapami łatwymi. Dla każdego znajdzie się tu interesujący fragment rzeki. Rzeka Wda to idealny szlak na rodzinne spływy kajakowe dostępny cały rok, a uczęszczany przez kajakarzy od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Na tej ślicznej rzece istnieje niezła infrastruktura turystyczna, która doceniana jest przez odwiedząjących nas turystów. Proponujemy wygodny, bezpieczny i nowoczesny sprzęt: kajaki jednoosobowe Necky Zoar Sport, Delsyk Nifty, kajaki dwuosobowe w wersji Standard bez komory na bagaż i olinowania: Finder Active Duo, Delsyk Salish  i wersji De Lux z komorą i olinowaniem Delsyk Salish, Necky Manitou, kajaki trzyosobowe i kanu Old Town Guide 160, Old Town Saranac i Rainbow Apache 16. Niezdecydowanym lub niedoświadczonym doradzimy jaki wybrać sprzęt i odcinek rzeki.

 

Nasz zespół

Profile kadry

Damian Mrożek

Założyciel firmy Kajaki Hydrostacja. Czarnowodzianin, absolwent AWF Gdańsk z dyplomem trenerskim, instruktor WOPR, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kajakarstwo, propagator wszystkich form kajakarstwa i miłośnik zwiedzania Polski zwłaszcza z kajaka. Zajmuje się logistyką spływów, prowadzi czasem grupy, dba o każdy szczegół.

Prywatnie o sobie: Kajaki to moja pasja. Zaczęło się w Czarnej Wodzie od sportowej formy kajakarstwa czyli kajak polo. To odpowiednik piłki ręcznej w kajakach. Potem szybko zaraziłem się kajakarstwem extremalnym pływając w górach Polski i Europy. Uwielbiam w sztormie ślizgać się po falach Bałtyku. Najbardziej nakręca mnie sportowa forma kajakarstwa jaką jest freestyle.
Wraz z przyjaciółmi uprawiam turystykę kajakową po polskich i europejskich szlakach. Większość odwiedzanych rzek spłynąłem w całości i to po kilka razy. Mam za sobą spływy na takich polskich rzekach jak: Wda z Graniczną i Prusiną, Studzienicką Strugą i rzeką Niechwaszcz, Kanał Wdy, Brda, Chocina, Zbrzyca, Wierzyca, Słupia i Kamienica, Drawa i Korytnica, Różyca, Dobrzyca, Łupawa, Wieprza, Radunia, Kłodawa, Motława, Wełna, Wisła, Dunajec, Białka, Kamienna, Ruda, Soła, Skawa …. Szukam dalej.

Katarzyna Winnicka

Kasia to bardzo doświadczona kajakarka. Swobodnie pływa w kajaku górskim, nizinnym, morskim, znakomicie wiosłuje w kanu. To Ratownik Wodny i Ratownik spływów kajakowych z krwi i kości, zarazem instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kajakarstwo. Ma oczy dookoła głowy w każdej sytuacji. Jest cierpliwa i niezwykle lubiana. Relaksuje się pływając rzekami Pomorza i podczas uprawiania extremalnego wydania kajakarstwa tj. freestyle’u, gdzie najbardziej lubi wykonywać salto w kajaku.

Kacper Holer

“Młody gniewny”. Kacper to nasza podpora na przystani. Jest bardzo pracowity i miły. Wydawanie i odbiór sprzętu, utrzymanie porządku na polu namiotowym, sprawne spakowanie przyczepy kajakowej to jego główne zadania. Prywatnie to bardzo ambitny i wesoły człowiek oraz pasjonat piłki nożnej.

Wojciech Sztormowski 

Miłośnik sportów wodnych. W czasach szkolnych kilkanaście lat trenował wyczynowo żeglarstwo w Klubie Wda Czarna Woda na europejskim poziomie. Nadal ciągnie go do wody: pływa kajakami, jest bardzo aktywnym morsem – chyba najbardziej aktywnym w powiecie starogardzkim. W Hydrostacji to człowiek orkiestra. Prywatnie to fan dobrej muzyki i stały bywalec na koncertach. 

Call Now Button

Zapłać za zajęcia na pływalni Witomino

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Zapłać za zajęcia na pływalni Osowa

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

39 1140 2004 0000 3902 7794 5542

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Rezerwuj spływ