spływy kajakowe

Kajaki Hydrostacja – wypożyczalnia kajaków oraz pole namiotowe w Czarnej Wodzie. Organizujemy  spływy kajakowe indywidualne oraz dla grup, kilkugodzinne, weekendowe, a także kilkudniowe z noclegiem.

Spływy indywidualne

Kaszuby charakteryzują się licznymi rzekami oraz jeziorami oraz urozmaiconą rzeźbą terenu, co powoduje, że obszar ten jest idealnym miejscem do uprawiania turystyki kajakowej. Do dyspozycji są spływy kajakowe rzekami: Wdą, Brdą, Wierzycą, Słupią, Łupawą, czy Bukowiną.

Spływy Wda - Trasy dla każdego!

Spływy grupowe i firmowe

Spływy kajakowe to doskonały sposób na urozmaicanie firmowego wyjazdu, czy szkolenia. Są ostatnio coraz częściej wykorzystywane rzez pracodawców do lepszej integracji pracowników lub kadry zarządzającej. Mogą być też świetnym prezentem dla pracowników lub klientów państwa firmy.

Wyjazd firmowy, większa grupa, a na koniec ognisko?

Pole namiotowe

Nasz kemping to prześliczne miejsce na końcu miejscowości. Celowo oddaliliśmy się od centrum Czarnej Wody, aż do jej administracyjnych granic, by nie słyszeć codziennego zgiełku fabrycznego miasteczka. Cudowna zielona łąka pod lasem w otoczeniu rzecznej flory i fauny sprawiają, że można tu się prawdziwie wyciszyć. Kemping nie jest uzbrojony w prąd, bieżącą wodę ani prysznice. Stoi tu turystyczna, zawsze czysta toaleta, a kąpieli można zaznać w rzece.

Przyczepa, kamper, namiot?

Dane do przelewu za spływy grupowe

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień tygodnia.

You have Successfully Subscribed!

Dane do przelewu

 

Wskazaną kwotę należy wpłacić na konto w mBanku: 

 

86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika.

You have Successfully Subscribed!

Rezerwuj spływ