Obozy letnie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sportów wodnych takich jak pływanie, kajaki, ratownictwo wodne. Jesteśmy niezwykle wyczuleni w kwestii bezpieczeństwa nad wodą, stąd wielki nacisk z naszej strony na kształtowanie prawidłowych postaw uczestników zajęć. Nasze zainteresowania koncentrują się również wokół biegania i triathlonu dlatego w programie zwykle jest miejsce również na te dyscypliny w formie zabawowej i ścisłej.  Misją zespołu jest zrzeszanie ludzi stawiających na aktywny wypoczynek, promocja sportu, rekreacji i turystyki wśród wszystkich grup wiekowych oraz promocja ciekawych kulturowo i krajobrazowo zakątków Polski. Z nami dzieci i młodzież nigdy się nie nudzi i wraca do domów z mnóstwem ciekawych przygód. Nasze obozy to aktywny wypoczynek: pływamy, biegamy, jeździmy rowerem, spływamy kajakami i wiele innych form ruchowych dla dzieci.

DLACZEGO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ WAKACYJNĄ?

OBOZY HYDROSTACJA

TRENING

Stawiamy na trening pod kątem szkolenia technik pływackich, jak i przygotowanie do triathlonu

BEZPIECZEŃSTWO

Jest to dla nas najważniejszy składnik udanego obozu. Wyszkolona kadra zabezpiecza obóz i zajęcia w wodzie i na lądzie (strzeżone kąpielisko, kadra ratowników i instruktorów)

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Aktywnie zwiedzamy okolice obozu i realizujemy plan tras rowerowych

GRY I ZABAWY ZESPOŁOWE

Nawet w wolnym czasie organizujemy zabawy sportowe w grupach i indywidualnie

NAJLEPSZA LOKALIZACJA

Bezpieczne i najlepiej wyposażone ośrodki z pełną infrastrukturą sportową (kort, boiska do siatkówki i koszykówki, stoły do tenisa) i dostępem do jeziora

KAJAKI

Stacjonujemy w ośrodku wyposażonym w sprzęt wodny: jachty, rowery wodne, kajaki, łodzie wiosłowe. W bezpośredniej okolicy dostępne są dla nas szlaki wodne dookoła pięknych zalesionych wysp.

Oferta na sezon 2019

Oferta wakacyjna na następny rok w przygotowaniu . Zapisz się do NEWSLETTERA aby zostać poinformowanym w pierwszej kolejności o szczegółach i zapisach na wakacyjny obóz Hydrostacja 2019.

Hydrostacja 

NR KONTA mBank 86 1140 2004 0000 3302 5230 1294

HYDROSTACJA – CENTRUM SPORTU I REKREACJI Damian Mrożek

Posłuchaj naszego podcastu

Rezerwuj spływ